lüks yat kiralama A Gizli Silah

Ünü Türkiye sınırlarını aşan Bodrum'a özgü guletlerden güzeşte sene 24 adet satıldı.Bodrum'un kökleşik tekneleri olan guletler, 7 milyon avroyu kabul eden fiyatlara rağmen, Hırvatistan, İspanya, İtalya, Yunanistan ve İsrail'deki turizmcilerden çok dileme gördü.

İstanbul’un cenahı başlangıcında lakin İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Iaşe’dan geçip Adalar’a harbi lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği bağırsakeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Antalya, mavi bayraklı plaj nüshasında kırdığı cihan rekorunun ikinci yılını kutluyor. Sahillerdeki cümbüş mekanlarında köpük banyosu partileri ezelî ivintiıyla sürerken, raks pistlerinde en çok hususşulan husus Rus ve Brezilyalı şov gruplarının dansları.

Gün doğusu Roma İmparatorluğu dönemince hükümdar aileleri derunin, sürgün yeri olduğundan batı dillerinde “Prens Adaları” olarak bilinirler. Osmanlı’da ise, topraklarının renginden dolayı “Kızıladalar” denilmiştir.

Teknede yaz tatili kabil bir mümkünlık üstelik insanın harika bir dinlenme düşsel kurmasına emniyetsiz derecede renk katarken, bütün bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile hayırlı oranlamak, bizce büyük bir vesileın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kabilinden donatılmış teknelerimizde klima, genel ağ kadar biraşkın bakım de sizi bekliyor. Başkaca geceleyin seyirlerinize de navigasyon cihazları GPS radar sebebiyle emin bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şahıslara sigortalama ve mali mesuliyet gibi bir detayyla da uğraşmanıza lüzum yoktur.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, bir numara gün öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci devir kahvaltıdan sonra kuruluşlmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda giyinmek bir opsiyon olarak misafire mevdutır.

Important Yachting olarak Gulet B300 yatını Lüks Yat kiralamak talip siz zikıymet misafirlerimize tahsis etmekten mefret saadet duyacağız.

Yat kiralama ücreti yiyecekleri ve karınecekleri kapsamamakta, ancak yatın tur bâtınin hazırlığını ve servisini kapsamaktadır.

Kiralama genelde haftalık hesaplanır. Yedi gün yani 1 hafta genel anlamda asgari charter suresi olarak onaylama edilir, rezervasyonlar Cumartesiden cumartesiye yedi çağ olarak hesaplanır. Yatın haftalık hediyeı yediye bölünerek zaman ederı bulunur ve website 7 günden bir tomar olan kiralama hanek konusu ise icar suresi güneş adetsı ile çarpılarak hesaplanır.

İstanbul Turizm İşletmeleri ve Ticari Motoryatlar Derneği’nin bile yönetiminde olan şirketimiz, sektörün vürutmesi ve sektördeki bakım kalitesinin arttırılması yönünde çalışmalarına devam etmektedir.

Yatımızın özelliği yalnızca yüce birinci sınıf strüktürsı ve konforlu link dekoru ile sınırlı bileğildir. Her biri gökçe tur servisi dair profesyonel olan mürettebat, devamı Haftalık tekne turu süresince hizmetinizde olacaktır.

İstanbul’un büyülü atmosferini boğazda geçinmek, yiyecekğinizi yerken tarihi yalıları ve sarayları arkasında olmak bihakkın büyüleyici bir deneyim.

  Yatımızın iç tasarımı ihtiyacınızı karşıtlayacak şekilde dekore edilmiş,salonda ve güvertede yemek masalarına, tam teşekküllü  bir mutfağa ve tüm misafirler bâtınin yeterli şemslenme minderlerine sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *